تبلیغات
روانشناسی موفقیت

روانشناسی موفقیت
موفقیت نزدیک است کافیست به طرف آن بروی
نویسندگان
نظر سنجی
به نظر شما وبلاگ چطور است؟


جذب کردن یک زن

دوور با خود فکر کرد اگر خداوند چیزی بهتر از زن خلق میکرد حتما آن را برای خود نگه می داش
برگرفته از کتابگامی به سمت وحشی نلسون آلگرن

در برابر زنان اطراف خود با احساس و با جذبه باشید . زنان عاشق مردان با جذبه اند آنها می خواهند همیشه در کنارشان باشید.
برای اینکه در برابر زنان با جذبه باشید باید بدانید که آنها چگونه فکر و احساس می کنند و اگر می خواهید شما را دوست داشته باشند باید چیزهایی بگویید و کارهایی بکنید که از لحاظ عاطفی بر آنها تاثیر گذارد.
سه نیاز اصلی زن محبت وتوجه و احترام . زنان درباره ی افراد  از روی محبت و علاقه شان به آنها و اطمینان و قابلیتشان در جهان قضاوت می کنند.
راه جذب زن این است که کاملا مجذوب او و هر کلمه ای که به زبان می آورد بشوید بدون اینکه حرفش را قطع کنید باید تمام و کمال شیفته ی زنی شوید که با او صحبت می کنید.
   به جای اینکه در باره ی خودتان صحبت کنید تحت تاثیر او قرار بگیرید. از او سوال کنید و با او درباره ی آرزو ها و علایقش گذشته و اهدافش صحبت کنید و طوری با او صحبت کنید که گویی او جذابترین شخصی است که تا کنون ملاقات کرده اید.

جذب کردن  یک مرد

مردها سه دسته اند:دوستداران عقل.دوستداران افتخارودوستداران ثروت

افلاطون

مردان عاشق جذبه هستند. آنها مانند موم در دست شما هستند.زنان اغلب نسبت به مردی که سعی می کند جذاب باشد بدگمان هستند. زیرا میدانند او یک مرد است و ممکن است انگیزه های نهانی داشته باشد. از طرف دیگر مردان بیشتر آماده ی جذب شدن هستند به شرط اینکه شما این کار را به درستی انجام دهید.

مردان از موفقیت وموقعیت اجتماعی و احترام از سوی افراد مهم زندگی شان به بیشترین حس ارزشمند بودن و مهم بودن در خود دست می یابد. به این طریق مردان تحریک و تشویق میشوند که نان آور خود و خانواده شان باشند. بعضی از مردان هرگز نمی توانند آرام بنشینند.بدون توجه به اینکه چقدر موفق شدهاند احساس نا امنی می کنندحس می کنند موفقیت بیشتری باید کسب کنند.

مردان از حسی برخوردارند که روانشناسان به آن حس (( نگرانی از موقیت )) می گویند. بسیاری از آنها نگران این هستند که مبادا چیزی را که دارند یکباره از دست بدهند . راه جذب یک مرد ساده است . از او سوالاتی بپرسید و او را به خاطر موفقیت هایش تشویق کنید . از او به خاطر کار و پیروزی هایش تقدیر کنید. در نتیجه او شما را فردی جذاب خواهد یافت .وقتی زنی به یک مرد لبخند می زند او را شاد می کند اعتماد به نفس او را بالا می برد و احساس امنیت بیشتری به او می دهد.

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاک جهت برداشتن گامی حتی کوچک در جهت موفقیت راه اندازی شده است و اما بعد....
لطفا برای درج پیامکهایتان در قسمت صفحات جانبی اس ام اس زیبا از دوستان پیامکهای خود را همراه با اسم به شماره 09138004643 ارسال نمایید ...
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
12345